Brüx Colony – Guilotine

Dva dny zpět poslala mostecká kapela Brüx Colony ven hororový klip Guilotine. Úvodní melodie, bum, čekej šíleně crazy beat, který má na starosti Flex & Diplopia z Feed The Fish. Do toho zpěv Lucky Bůžkové, která je také součástí Brüx Colony společně s H4NZem, Guvou a Elbem! ÁÁÁ, ten refrén je šíleně boží! Zpěv Lucky je famózní, ten hlas je tak super, že ho chci sjíždět pořád dokola. Klip se mega povedl a to jen díky práci Delicious Productions, kteří natočili a vymakali tak skvělý klip.
H4NZ a GUVA nandali velmi slušně a mě se to líbí. Je sice pravda, že to každému nesedne, ale mě to bere! Spojení zpěvu Lucky, rapu kluků a toho sick crazy beatu opravdu funguje a mě to velmi baví.
Tento mega klip podtrhla a sečetla svým make-upem a maskami Jana Krátká, která kluky vyzdobila jako zombie ze známého seriálu The Walking Dead.

A proč mě to baví? Protože je to real rap a práce lidí, které to baví a nevidí jen velký balík cash a pak nic.
Město je nakaženo virusem Brüx Colony!

Kluci mají za sebou první desku, která nese název Trochu jinak. Tímto Vás vítají v hororovém světě ostře nabroušené gilotiny a připravují Vás na novou desku, která vyjde příští rok! 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.