City Code – Mnísi z Grammo Rokkaz

city codeA když Separ, tak i Grammo Rokkaz musí vydat něco nového! Nedávno tohle vydavatelství rozjelo projekt s názvem City Code, což je skupina složená ze dvou členů.

Lkama a Pašo. To jsou dvě jména, která tvoří tento projekt, který spadá pod Grammo Rokkaz. Ačkoliv tohle není klasická tvorba, kterou bychom znali od borců z Grammo Rokkaz, tak jde o kvalitní tvorbu. Ano, známe klipy jako Decko – Starý Klasik nebo Tono.S – Počítaj so mnou. A tohle je rozhodně velký rozdíl. Ale když se pod GR Teamem tvoří klasický boombap rap nebo rap založený na 90 bpm, a že je tomu tak už roky, tak každá změna je přínosem. Dnes si poslechneme CityCode, kteří nám nabídnou tvrdost, zatímco nedávno jsme si poslechli spíš takový pohodový videoklip od Decka – Šťastný ako nikdy pred tým. A tak už bylo na čase přejít zase na něco tvrdého, protože i tvrdý rap má svoje místo. A tím bychom mohli definovat CityCode.

Po prvním úspěšném videoklipu, který nese název Posledných 100G, se borci z této stáje chytli a přináší nám další videoklip CityCode – Mnísi. Co k tomu říct? Pašo má hrubý hlas a tvrdý rap, který se dobře hodí na spolupráci s Lkamou. Tento videoklip byl nahrán ve studiu Bodák Records a mix s masteringem byl dodělán ve studiu Dobrosláv. Režii videa, kameru a postprodukci obstarali Stolen Beats a zase ten pracovitý Lkama. O grafiku videoklipu Dj Metys. Chlapci ze Slovenska prostě ví jak na to, a když dají dohromady své hlavy, tak máme zase něco dobrého k poslechu, a tak to má být. Vzhledem k tomu, že se Grammo Rokkaz zase dávají do pohybu na Slovenské scéně, tak můžeme čekat mnoho dalších skvělých skladeb. Například Tono.S nám přínáší jednu kvalitní práci za druhou. Teď ale Lkama a Pašo, aka City Code a jejich novinka Mnísi!

Komentáře