Elbe posílá EP s názvem 1995

Dnes je to na den přesně 20 let, co přišel na svět jeden mladý talent. Ano, řeč je o týpkovi, který si říká Elbe a pochází ze severočeského Mostu. Tenhle malý velký talent se dal na dráhu producenta. Proč? Je to jasné! Jeho láska k hudbě byla na tolik silná, že sám začal tvořit beaty a instrumentálky.
A dobře udělal. Elbe je důkaz toho, že i z malého člověka se může stát velký a uctívaný pán v této nelehké disciplíně. V den jeho narozenin, nám nabídl k poslechu jeho producentské EP s názvem 1995.
Co můžete očekávat? No přeci, jen to nejlepší z jeho dílny. Na této kompilaci najdeme celkem 15 jeho nejlepších beatů. Je opravdu fajn vidět, že jsou mezi všemi DJs a producenty i ti, kteří dělají hudbu pro radost a ne jen pro byznys a prachy.

Tracklist EP 1995 od Elbeho
Elbe2tracklist

Tuhle skvělou věc doporučuji všem posluchačům hip-hopu a rapu. Je na co se těšit. Pokud si opravdu alespoň jednou za čas najdete chvilku na poslech pár beatů nebo producentských singlů od různých beatmakerů, tak si poslechněte i 1995.
Pevně věřím, že tímto počinem všechno nekončí, ale naopak – začíná kariéra kluka, který snil, o tom, že bude servírovat rapperům svoje nejlepší beaty. Tvrdá práce zkrátka přináší sladké ovoce.

Za mě je tenhle počin opravdu velikánská bomba. A můžu jen doporučit všem. Hlavně těm, kteří mají rádi klasickou hudbu a dají jí přednost před trapem a podobnými moderními styly. Láska k hudbě, je víc než dělat hudbu pro prachy a slávu! MEGA BIG UP!! Tohle prostě nejde ohodnotit jinak než 10/10 !!!

ELBE – 1995 můžeš poslechnout zde: 

Chceš podpořit tohoto nadějného a mladého producenta? Kup si jeho EP zde.

Elbe, za celou redakci Wearehiphop.cz ti přeji všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví. A hlavně velikánský úspěch ve Tvojí hudební kariéře! 

Komentáře

One thought to “Elbe posílá EP s názvem 1995”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.