Hudební festival Celek – Společně pro dobrou věc!

Za celou naší redakci Tě chceme pozvat na nejbližší akci putovního festivalu Celek, který pořádá Školící výcvikové centrum HSCP. Tato konkrétní část se nazývá Message to World a bude se konat už 21.05.2016 v Madona Music Baru na adrese Pod Děkankou, 140 00 Praha 4. Určitě doraž, protože a) podpoříš vstupným sbírku na nový invalidní vozík pro Vaška Havla, který ho nutně potřebuje a za b) je pro Tebe nachystaná nálož streetdance (STAGE, taneční skupina street dance), řada Djs (Dj Wich, Dj Lettmo, Dj IA, Dj JEKILL a DJ FUUSE AND ONDRASH), ukázku svýho rapu si střelím i já, Mc Eddy 

dj-wich-8
208480_370046696445228_630257737_nFrenký

Kromě bohatýho hudebního programu si můžeš koupit až pět lupenů do tomboly, kde máš šanci získat super ceny od sponzorů akce a navíc opět podpoříš dobrou věc. Mezi cenami je kvalitní alkohol, kvalitní kávička (5x 1 Kg) pro fajnšmekry ( i pro kajšmentke 😀 ), něco na sebe od http://www.basket-shop.cz/ a mnoho dalších šmakocinek.

Akcí bude provázet krásná Míša Talpová, která v branži rozhodně není nováčkem. Celkově bude na akci pohodová a přátelská atmosféra, kupa zábavy a hudby. Když tedy spojíme vše dohromady, čeká nás natřískaný program, do kterého se sami budete moci zapojit a přispět k tomu, aby se něčí život posunul o velký kus k lepším zítřkům. Za zmínku jistě stojí, že všichni vystupující se vzdali nároku na honorář, čímž sami přispívají k cíli, který si Celek vytyčil.

Míša Talpová

Stručně o Vaškovi, pro kterého je vozík určen:
Roku 1992 se v Brně narodil Václav Havel s dětskou mozkovou obrnou, která byla způsobená předčasným porodem a mnoha dalšími komplikacemi, které porod provázely. Vašek přišel na svět jako jednovaječné dvojče, to druhé však komplikacím záhy podlehlo, ale Vašek bojoval dál; během života podstoupil 12 ortopedických, velice bolestivých operací, které mu ale postupně pomohly zlepšit kvalitu života.

Vašek skupinovka

Těšíme se i na Tebe!

 

Redakce

Komentáře