Jofre feat. Ego – 92101 (prod. Ján Lednický)

Určitě každý z Vás toto jméno už musel slyšet.
Jofre aka Ján Lednický, je mladý talent z Piešťan. Jeho jméno nabralo v bezkonkurenčním projektu Podzemgang velké obrátky. V tomto projektu jsme mohli slyšet jeho rapové tracky jako třeba Sen, Noc atd. A po tomto projektu se začalo jeho jméno šířit slovenskou scénou velmi rychle.
Co má např. deska Navždy od legend slovenské scény Kontrafaktu a Jofre společného? Tento mladý talent se podílel produkcí na trackách #SSMD a Prvý Koncert.
Nyní jsme mohli tohoto talentovaného zpěváka, rappera i producenta vidět na desce Rytmuse, kde produkoval tracky Odpusť a Nepatrím nikomu.

jofre

92101. 
Toto se často dalo občas spatřit na sociálních sítích.
Co to znamená? No, kromě toho, že to je poštovní směrovací číslo rodného města Jofreho, tedy Piešťan, tak je to i název jeho nového počinu.

K tomuto počinu si přizval Jofre ještě jednu posilu. A to člověka, který ho přivedl k Podzemgangu, Ega!
Jak je o Jofrém známo, svoje veškeré tracky si tento chalan ze slovenska produkuje sám. A ani v tracku 92101 tomu prostě nemůže být jinak.
A má to něco do sebe. Proč? Je to jednoduché. Kdo jiný dokáže tak suprově procítit text do hudebního podkladu, než jeho vlastní producent? A právě tímhle je Jofre výjimečný. Sám si vyrobí hudební podklad, složí do něj text, nahraje, zmixuje, zmasteruje a dílo může spatřit světlo světa.

Jak bylo už výše zmíněno, na tracku 92101 se objevil Ego, který má určitě velkou zásluhu, na tom, že se dnes můžeme pozastavit, nad tak skvělým umělcem jako je Jofre.
A tahle spolupráce prostě šlape. Jofreho lyrics s featem v podobně Ega, které byli vloženy do pohodového, ale zároveň úderného beatu, je potěšení uší!
Tenhle track, je jen příběh, který napsal sám život. Protože Piešťany jsou město snov. 

Sen, ktorý z detskej izby začal prerastať do reality a objavenia zmyslu svojho svetaJán „Jofre“ Lednický

Komentáře