Majself & Grizzly – Kurt Kodein

Každému fanouškovi slovenského rapu určitě v neděli nemohla uniknout jedna veliká věc! Další očekávaný track od Majselfa byl zveřejněn na jeho YouTube kanálu. Jedná se o další track z připravovaného alba, který Majself chystá na září tohoto roku. Z něj jsme již mohli slyšet track Vlna, který jistě potěšil každého fanouška tohoto slovenského týpka. Track Vlna se nesl opravdu na silné vlně a jen mi dokázal, že Majself je, i po vydání alba Neptun, stále v plné zbroji a připravený překvapit každého posluchače.

Jako tomu bylo na albu Neptun, na tom dalším bude Majself spolupracovat s talentovaným producentem Grizzlym, který nám v hudební produkci stoupá až ke hvězdám. A právě album Neptun a singl Vlny toho jsou důkazem. A dnes tomu není jinak!

Majself & Grizzly pro nás připravili track, který se jmenuje Kurt Kodein.
Už od té doby, co jsem zahlédl zmínku o novém klipu na Majselfovi fan page, těšil jsem se, s čím tenhle frajer přijde.
A znovu nezklamal. Text mi doslova po chvilce ujebal hlavu a unáším se ještě do teď na lahodném beatu, který má na starosti Grizzly!
A tenhle hudební podmaz se Grizzlymu opravdu povedl. Opravdu se těším na nový album, protože jestli to bude takto pokračovat, bude to horký kandidát na album roku!!

majself1Majself mě vždy udivoval svými texty. Každý track má svůj příběh a vždy to zní jako rapová básnička ze života nějakého slovenského kluka. O čem to je tentokrát? No přece o ženách. Což podtrhuje i velmi tématický klip, který je zpracován na jedničku s hvězdičkou! A myslím si, že potěší ne jedno pánské oko. Natočil ho Dušan Krajčovič v prostředí Royal Night Clubu v Bratislavě.
Takže pánové, tohle se Vám stoprocentně bude velmi líbit 😀

A co Vy? Těšíte se na nové album Majselfa & Grizzlyho? Za mě musím napsat jen ánooo! 

Komentáře