Maniak mixtape Ach Ano II & single Ach Ano IV

„Rap je kurva šapitó, nevydávej ani tón, nevydávej ani tó, kecy a v reálu prd!“ S tímhle vychází Maniak 8/11, v den vydání jeho 2. mixtapu Ach Ano: Děti z Ballerbynu!

Čas letí a Maniak vydává druhé CD pod labelem Biggboss.  Teď zajel pár koncertů se Zverinou s Jamesem Colem na ZOO TOUR a očividně si stihl dodělat  i mixtape. Před releasem vydal několik singlů a ty prozradili, že se od minulého mixtapu posunul. Nejvýrazněji asi zapůsobil track s Geyem. Samozřejmostí bylo, že song nesoucí stejný název jako album musí být něco nevídaného. A taky že jo! Maniak vzal klasicky neuvěřitelný beat a do něj zarapoval lyrics jako víno! Na začátku videoklipu sfoukává čtyři svíčky (ACH ANO IV) z dortu a pak už paří s brněnskou rodinou. Mezi zúšastněnými nechybí ani MC Gey. Celkový pocit z videoklipu dobarvuje velice zajímavý beat od Vibe Chiefa. Tenhle týpek dělá beaty například i Robin Zootovi. Ten co teď udělal pro Maniaka, mi přijde nejsyrovější z jeho tvorby. Je o chlup pomalejší, než u podobnýho beatu člověk očekává a Maniak do něj rapuje „o něco rychleji“. Doporučuji projít Vibe Chiefův Youtube channel, má tam hodně zajímavých instrumentálů.

Moc se těším, až otevřu žluťáskové CD, prohrábnu booklet a pustím všechny tracky najednou! Teď už jen nezbývá popřát všechno nejlepší Maniaku, makej a budeš nejlepší!

Tracklist:

01. Nic
02. Ach Ano IV
03. Maniak vs. Gey feat. MC Gey
04. Tampon, Make-up, Kapesník feat. Vladimir 518
05. Ballvan
06. Holky říkaly feat. Orion
07. Děti z Ballerbynu
08. Braggadocio
09. Drogy do Auta feat. White Russian
10. Harambe Bars feat. James Cole, Zverina
11. Robota feat. Wert
12. Neděle ráno
13. Matrioshka Swag
14. Sedativum

Ach Ano!

/Sdep

Komentáře

Sdep

Sdep