Marpo – Mladá krev (feat. Ektor)

Najedu na YouTube a co to nevidím? Nový singl Marpa? Sakra, vždyť teprve minulý týden vydával desku se svojí crew TroubleGang. To už pracuje na svým novým albu? V hlavě mi kolovalo spoustu myšlenek, jak by tohle mohlo dopadnou. Můžu říct, že jsem slyšel všechny jeho alba a každé jeho nové album bylo lepší než to poslední. Pamatujete na ten hype, když Marpo vydat desku R!OT po tak dlouhé odmlce? ÁÁÁ bylo to neskutečný.
Co tedy přijde dál? Marpo na únor 2016 ohlásil nové album Lone Survior!!!!!!!
Marpo vyhazuje nový videoklip, který nese název Mladá krev. Co mě nejvíc překvapilo? Anooo, nejvíce mě překvapil host na tomhle tracku. Kdo to je? No přece kontroverzní rapper Ektor! Nikdy bych nedokázal říct, že Marpo a Ektor spolu někdy budou spolupracovat.
Po prvním poslechnutí tracku jsem se nestíhal divit. Marpo nám doslova skvostně nandal luxusní sloku.
Jsme generací, co žije tak rychle a umírá pomalu! Tahle věta, mě překvapila od Marpa nejvíce. A musím uznat, že s touto větou naprosto souhlasím!
Po společném refrénu s Ektorem, přišla na řadu Ektorova sloka. Tak a teď se přiznám! Nikdy bych nečekal, že tohle někdy napíšu, ale Ektor naložil jak páááán! Myslím, že tahle nečekaná spolupráce se velice a velice povedla a já jen posílám oboum mega support! Tohle je velký banger!

Co k tomu říct? Beat skvělý, Marpo i Ektor naložili jako páni, videoklip z produkce Vasyliy Rusyn a Flash/Faker jen podpořila tenhle neskutečný track! V žilách mladá krev, dávej bacha na ty dva! 10/10

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.