MEGA M – #80 (prod. P.A.T)

V posledních pár dnech se nám v našem rybníčku vynořilo mnoho novinek, ale jen jedna mě šíleně zaujala. A to track #80 od slovenského frajera Mega M.

Tenhle člověk předvádí něco neuvěřitelného, něco těžko popsatelného. Tolik talentu, brutální lyriky a chytlavých tracků nenajdeš asi na žádné jiné adrese. Mega M tentokrát na další ze sérií videí spojil síly se svým slovenským kolegou P.A.T, který na tenhle track naložil beat jako Tatru plnou písku.
Už od prvních tónů mě spojení Mega M a P.A.T strašně chytlo a nemohl jsem přestat hltat dál. Tohle totiž není žádná přehypovaná píčovina plná různých kokotin, ale čistý náklad. Kdo ho zná, určitě ví, o čem teď píšu. O takových lidech bychom prostě měli mnohem víc slyšet. Ale bohužel opak je pravdou. Ti co mají v sobě dravost a tunu talentu, poslední dobou jak kdyby nebyli. Většina posluchačů je zaujatá a jede si ty svoje nejoblíbenější interprety, kteří už mají svoji pozici na výsluní za sebou. Ale tohle? Tohle je jiný level, který by měl být výš. Co výš, snad až na vrcholu. Čistý náklad ve spojení s luxusním hudebním podkladem a videem ze stáje MRouse Media.

Chlapci, velký big up za tenhle song a přeju hodně štěstí a těším se na skvělou tvorbu. Tohle je totiž to, co naše scéna prostě potřebuje! Tací jako vy, co si svojí cestičku šlapou sami, mají být na vrcholu.A né ten odpad, kteří si posluchači pustí kvůli tomu, že jméno interpretů je známější.

Díky za tenhle track!

Komentáře