Nad Tatrou sa blýska aneb Mega M vyhazuje track #40

Slovenský rapper Mega M, vlastním jménem Marek Kurucz, o sobě poprvé dal vědět už před delším časem, kdy z Británie, kde žil, začal nahazovat home made klipy ve stylu boombap a oldschool rapu. Netrvalo dlouho a všimla si ho i veřejnost, a tak se o něm začalo mluvit, později psát a nakonec Mega M přesídlil zpět na rodné Slovensko. Tady pod Gitano Records usilovně maká na svým debutovým albu.

Jelikož má za ušima, tak dobře ví, jak svoje fanoušky navnadit a rozhodl se před vyhozením samotnýho alba pustit ven několik tracků doprovázených vizuálem. Tentokrát se jedná o song s názvem #40 (na produkci Kazet), který odkazuje na 40 bars tvořících jeho počin. Finální tracklist chystaného alba je prozatím obestřen tajemstvím, víme pouze toliko, že v květnu vydaný song Hudba bude na albu v roli intra.

V tuto chvíli se můžeme těšit ještě na minimálně další 3 „ochutnávky“, kde bychom se měli dočkat jejich zpracování i v podobě klipů a aby Ti nic neuniklo, přidej se na jeho fanpage.

Za sebe říkám, že mi přesně tenhle styl chyběl a i co se klipu týče, Marci Rouse z MRouseMedia zaslouží palec nahoru. V době, kdy je tu každý faded a rozmohly se skinny jeans se vším tím pompézním pozlátkem, se Mega M zjevil jako rytíř real rapu. A jak že to vidí on sám?

Odpověď najdeš v jeho textu: „Ja mám vlastné vízie a sny ako Martin Luther!

Komentáře