Volá Melody Mell Mayday?!

Znáte to. Západní Čechy, kvalitní muzika, plzeňské pivo atd. Ale život v hlavním městě plzeňského kraje není jen o tomhle. 
Plzeň je hlavně místo, kde sídlí královna české a slovenské female scény, Melody Mell!

Ano, řeč je o Melody Mell. Proč zrovna ona je podle mě ta co tu vládne? Je to jednoduché a prosté. Melody je snad jedna jediná, která v každém druhém videoklipu nemusí vystavovat svoje tělo kvůli upoutání pozornosti, jako to dělají její kolegyně z téhle branže.
Její zbraně jsou totiž někde úplně jinde. Kde? Její propracovaná lyrika, přímo kvalitní a špičková flow a hlavně láska k hudbě. A tyhle zbraně jsou mnohem víc, než si vystavit do svého klipu svojí napudrovanou prdelku nebo si vzít tričko s výstřihem až na břicho.

Hlas téhle slečny, musí každému ukotvit v paměti. Kdo si třeba vzpomene na legendární song Jednou se sejdem od eLKy, kde se tahle roztomilá slečna objevila na featu? Nebo na její pecku Moje hudba, či track Našla jsem, kde Melody měla zahraničního hosta Mr. Erbeiho? Vždycky to byla bomba jak při teroristickém útoku!

Teď nám Melody vystřihla pecku, která hrdě nese název Mayday. Proč? Protože samotné Melody se nelíbí, jak to vypadá s „ženskou“ scénou, jak u nás, tak u sousedů ve Slovensku. A má pravdu. Jak již bylo zmíněno výše, holky na naší scéně si pletou hudbu s dráhou pornohereček a fotomodelek z Playboye.

Tahle mixtape šmakocinka přistála na luxusní beat z tracku od SoulChefa, který snad každý musí znát i kdyby ho v noci probudili.
Melody Mell tuhle pecku nahrávala v Praze ve Studiu Original u Honzy Prislingera, který svojí roli dvorního nahrávače vystřihnul bravurně.

Díky tomuhle songu, se na nějaké EP nebo album od téhle usměvavé slečny těším stále víc a víc! 
Královna ženského rapu je jen jedna. 
Takže pokud nemáš mindráky, že slečna má lepší flow a lyriku jak ty a půlka scény dohromady, dej si tenhle song na plno. 

Hola hej, ženskej rap volá MAYDAY! 

Komentáře