melody-mell

Melody Mell feat. Mr. Erbie – Našla jsem

A je to tu! Plzeňská female MC, která si říká Melody Mell včera vypustila svůj další track s názvem Našla jsem. A není to jen tak nějaký obyčejný song. Každej, kdo tuhle holčinu z Plzně zná, tak ví, že má obrovský, ale obrovský talent.
Tenhle track pochází z její připravované desky Lady Undeground a po poslechnutí téhle pecky je jasné, že se můžeme těšit na pořádnou bombu.
Melody Mell si zakládá na staré dobré klasice. Ještě aby ne, tenhle styl jí sedí velmi slušně. Už dlouho jí sleduju a vím, o čem píšu. Tolik energie, práce a lásky k hudbě jen těžko najdeš u jakéhokoliv rappera v ČR.
Od prvních sekund tohoto songu tě chytne vlna staré dobré klasiky, která se už pomalu ale jistě všude ztrácí. Melody svým hlasem je prostě neskutečná. Ta lyrika a melodie tě prostě chytne, i kdybys nechtěl. Né nadarmo si říká Melody Mell. Poctivý a kvalitní rap, je prostě mnohem víc, než se ukazovat v každým druhým klipu jen v prádle, jako to má v oblibě jistá jiná umělkyně na scéně. To se prostě nedá srovnávat. A podle mého názoru si myslím, že v tomhle má Melody napřed, před všemi female MCs v ČR i na Slovensku! Proč by se ukazovala jen v prádle aby nalákala co nejvíce fanoušků na její tělo? V hudbě přeci o tohle nejde. Melody nemusí prostě nic takového dělat, její hlas, talent a láska k hudbě je mnohem víc!

Instrumental jí k tomu dodal její kolega z BackInTimes Labelu, který si říká DJ FunkDat. A to mě prostě baví. Tahle souhra prostě jede na dvě stě procent.
Ale tenhle track má i jednu velikou zajímavost. Na featu se objevil kanadský řízek Mr. Erbie, kterého v těchto končinách zná jen málo kdo. Hlas jako DMX, ale ten nářez, kterým dokonale doplnil dravé sloky od Melody, neskutečný podmaz od FunkData a skreče od DJ Shamanitoo. Celé dohromady to tak neskutečné ladí a tvoří pastvu pro tvoje uši.
O klip se postaral Majk Kasl z MKF Production a podpořil tak svoje plzeňské kolegy.

Takže pokud máš rád kvalitní hudbu, tak tuhle věc můžu jedině doporučit!

Komentáře