moloch jatka

Moloch, Řezník – Jatka

Moloch Vlavo, Druhá Strana, Mikrofón je ručná zbraň II, Řezník. Všechny tyto názvy se řadí k novému singlu Jatka od Molocha. Ten chystá nové album Mikrofón je ručná zbraň II a jak už tomu bývá, vyplodil první single na který si přizval velice zvučné jméno ze stáje ZNK, Řezníka.

Mikrofón je ručná zbraň I vyšla před 8 lety. Je to poměrně dlouhá doba, za kterou se hodně změnilo. Rozpadla se Druhá strana s rapperem Miky Mora a dala zase dohromady. Moloch vydal enormně povedený Falanga Faltejp.  Za mě jeden z nejlepších mixtapů minulého roku.

Jatka je track a videoklip, ve kterém teče hodně krve, nenávisti. Popravdě jsem nečekal natolik politicky zaměřený text a zároveň poměrně jednoduchý videoklip. Při poslechu narazíme na narážky jak na Bushe, Hillary a jiné státníky z celého světa. Zda si to zaslouží či ne je na názoru každého posluchače. Celkově je to hate song pro všechny sráče! Rozhodně se mi tenhle styl líbí. Co bych tracku vyčetl je příliš jednoduchý videoklip. Nato, že se o něm mluví už poměrně dlouho jsem čekal větší pecku. Prostředí „jedné“ místnosti na jatkách mě neoslnilo. Text obou rapperů je super. Řezník je samozřejmě v horrorcore stylu jako doma, takže se může zdát, že rapuje lépe jak Moloch. Rap obou je ale nezaměnitelný. Výsledná kombinace dobrá!

Samotné CD vyjde do konce roku. Velice povedený GANGXTA merch můžete ale již teď koupit na webu a tím Molocha podpořit. Já se s váma loučím, čus!

Komentáře

Sdep

Sdep