Momo snippetuje svůj Heroin!

Momo Sám. Chlapík, který momentálně pracuje na svojí páté studiové desce, která ponese název HEROIN! Tenhle chalan z Petržalky nám již dokázal, že je třeba na něj brát ohled! Kdo vzpomene na jeho předchozí desky jako Nepatřím medzi…, Stratená rovnováha, Za očami nebo poslední album Rival, ví o čem mluvím!

Kromě svých alb má Momo na svém kontě velmi pestrou a hojnou dávku sólo tracků nebo spoluprací s českými i slovenskými interprety.

7.12.2015 je magický datum, pro všechny jeho fans. Tento den se expedují všechny předobjednané CD a tímto oficiálně dojde k vydání jeho nejnovějšího a zároveň pátého studiového alba HEROIN! Tenhle čistý materiál si můžeš následně vychutnat 11.12.2015 v Majestic Music Clubu v Bratislavě, kde proběhne velký křest.

A na co se těšit?

Podle tohoto SNIPPETu uslyšíme tracky jako Rap a Faker, Showman, Vízia ft. Rytmus, Syndróm Snob, Niečo s tebou ft. ? , Heroin, 00:00, Velky TOP, Podnikaťel, Nová Éra, Je to aj o tom, Psycho, Nové Ráno ft. Tomi Popovič. 

Na tomtom snippet videu uslyšíš krátké ukázky z těchto tracků a je opravdu se na co těšit! 
Zatím všechny tři tracky, které MOMO vyhodil ven (Vízia ft. Rytmus, Nová Éra a Je to aj o tom) jen dokazují, že Momo je ve formě!

Komentáře

One thought to “Momo snippetuje svůj Heroin!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.