Novinky ze světa za měsíc červen

Další měsíc za námi a tak jsou tu další novinky ze světa! Zas to bylo šťavnaté a propečené, tak se pojďme na pár důležitých projektů podívat :).

Gucci Mane je už nějakou dobu po dlouhých třech letech venku z vězení  a zatím nadělil kousky jako Back On Road a All My Children. K červencovým novinkám patří singl First day Out Tha Feds a několik dalších, kterým se budu věnovat až v dalším čísle. Paráda, paráda, paráda! V prvním jmenovaném singlu se objevil na featu Drake (na kterého mimochodem udělal v červenci Joe Budden hate song Wake, též čekejte v daším „čísle“) a druhý je o „dětech“ rapperech, které Gucci Mane vychoval. Nejnovější zprávou ale je, že 22. července vyjde album Everybody Looking. Máme se ještě na co těšit :)!

Dalším vězněm, ne bývalým, ale stávajícím, je Kodak Black. Ten na své 19. narozeniny vydal Lil B.I.G PAC. Je přesně jeden z dětí Gucci Mana a byl také konkrétně jmenován. Jedno je na tom albu znát. Na to, že mu je 19 let, ví, jak dělat super hudbu!

Famous Dex, tedy další mlaďoch, vydal Hertbreak Kid mixtape. Tenhle kluk se začíná vybarvovat v dobrém světle, má super flow! Možná i proto si ho vzal pod křídla Rich the Kid a deska samozřejmě vyšla pod labelem Forever Rich. Dali spolu na mixtape feat. s názvem Rich Forever, ke kterému je i videoklip. Jako celek je to album propracovaný, a to už jsem tohohle stylu přehlcenej. Pokud ho neznáte, ale Rich the Kida jo, tak jste ho mohli postřehnout například v singlu Real Deal Trap Talku. Tak jděte na to!

Logic, né ten Yzovatej, vydal nečekaně na přelomu měsíce prázdninový projekt Bobby Tarantino. Tohle bylo pro spoustu lidí milé překvapení a myslím, že po prvním poslechu další – nezklamal. Má to zase šmrnc, a to nás baví. Je to taky příjemná změna od těch „vězeňských“ hitů výše. Na Youtube je komplet, poslouchá se to hrozně dobře. To je ode mě vše, stalo se toho samozřejmě víc, ale tohle je to, co jsem stihl pojmout. A popravdě se těším na report za červenec.Například Snoop Dogg má venku 14. album a další věci jsou na spadnutí. Čus za měsíc!

Komentáře

Sdep

Sdep