Novinky ze světa – květen

Každý měsíc je nabitý spoustou novinek ze světa Hip hopu a tak jsem se rozhodl, že budu psát takový souhrn toho, co se událo. Ať už o zajímavostech, nových videoklipech, deskách, či něčem jiném. Začneme tedy měsícem květen. V tomto měsíci jsem vybral 6 zajímavostí, tak hltejte novinky ze světa – květen!

Měsíc květen začal 1.5. zajímavou informací. Na Twitteru Soulja Boye se objevila informace, že podepsal deal za 400 milionů dollarů a ještě zavtipkoval, že čekal 2 nebo 3 miliardy. Nojo :D, je prostě dobrej. Před pár dny se konečně venku objevilo s drobným zpožděním album Better late than never.

50Cent vydal 6.5. videoklip I´m the man (Remix) s Chrisem Brownem. Vypadá to, že o něm v budoucnu ještě něco uslyšíme. Ve videoklipu vidíme klasicky pěkný zadky a krásnej barák. Klasicky :D! A to si za poslední rok prošel bankrotem, očividně ale hodlá točit cash dál. Byl a bude jedním z nejdůležitějších rapperů, alespoň pro mě…

11.5. – Z jednoho videoklipu přeskočím rovnou k dalšímu, a to na vizuál A$AP Moba – Yamborghini High s Juicy J. Rozsekalo mě to, jsem fanda bláznivých barev, kontrastů a různých šablon a do toho ty „Lamba“. Wau, pecka. Nemiluju A$AP tak jako většina, ale tohle mě fakt baví!

Přejdu k dalšímu videoklipu a to k videoklipu rappera, který je snad ještě více old school než 50 Cent a ještě k tomu je to underground rapper! Založil Swollen Members. Nedávno byl v Praze a v Brně, byla zde pořádána soutěž o lístky na jeho vystoupení. Stále nevíte? Přece MadChild! Téměř po roce od vydání alba Silver Tongue Devil vydal videoklip k asi nejtvrdšímu tracku na albu 50 Seven. Co vy na to?

Die Antwoord 19.5. konečně vydali jako dárek před jejich novým albem mixtape Suck On This. Je fakt sick, hodně zajímavých remixů ale i pár nových pecek. Jen ty videoklipy, které často tvoří většinu k songu, prostě chybí. Musíme si je domyslet :(. Tenhle song mě baví nejvíc, no neni to song, spíš taková pr*el – mini ukolébavka. Projdětě to a napište nám, co vás zaujalo :)!

Nakonec přidám milou zprávu, kterou tím vše ukončím. King of trap, člověk, který vydává songy častěji než chodí na záchod, Gucci Mane je venku z vězení. 26.5. ho pustili a hned začal psát (samozřejmě). Venku je věc s Drakem, která má příhodné jméno Back On Road. Je to frajer. Hezký červen a těšte se za měsíc. 🙂

 

Komentáře

Sdep

Sdep