Novinky ze světa za prosinec a leden

Vybrat nejlepší tracky za měsíc prosinec bylo obtížné, bylo jich moc a narozdíl od ČR mě nic moc nezaujalo. Tak jsem k prosinci napařil i leden a už to dává smysl. Níže zmíněné tracky jsou opravdové tutovky. Ani vteřinu jsem neváhal a šoupnul je do článku. Novinky ze světa za prosinec a leden jsou tady, tak sosejte!

 

UDK – Laughta, Roco, and Vaigz. 100% britský grime skupiny UDK, která je úplnou novinkou na trhu, je bombastický. Každý ze třech rapperů má úplně jiný styl a do kopy zní prostě skvěle! Jsem velice zvědavý, s čím přijdou v roce 2017 a doufám, že půjdou do tvrdších beatů a ne do velké komerce. Podle mě mají potenciál okořenit UK Grime scénu.

Young M.A, definice rapu, holka, která v 2017 zabíjí tracky absolutně nadčasově. Neuvěřitelně dlouhý text a opravdu povedený! DÍVČÍ RAP GOD!

Mist, nikdy jsem ho tolik nesledoval a tracky spíše přeskakoval. Když se objevilo tohle, málem jsem to ani nepustil. Naštěstí ano. Překvapivě mě fakt sednul beat i text. Hrozně mě to baví a pouštím si to každý den. Je to dobře ponurý!

„Yeah, all this fame is a madness
I blew off my pain it’s a mad ting
But my moms in the grave it’s a sad ting
But when I feel pain it’s a lab ting
Life is a madness
Fame is a madness
I blew of my pain it’s a mad ting
But my mom’s in the grave it’s a sad ting
But when I feel pain it’s a lab ting
Life is a madness“

To by nebyl měsíc, kdybych nevybral něco od High Focus Records. Tentokrát je to zase Dabbla a jeho Cheers. O beat se postaral GhostTown a udělal netypickou boombapovou bombu. BPM je vysoké a díky tomu u toho nedokážu sedět. Na tenhle banger bych chtěl pařit na živo!! 😛

Wiley, grimový král vydal lehkou, decentní pecku. Potvrzuje, že je jeden z nejdůležitějších hráčů UK scény.

A.M. SNiPER je jeden z hodně známých a „komerčných rapperů“, které můžu. Má barevný hlas, vždycky skvělý beat a hlavně skvělé nápady na námět, text a VIDEOKLIP. Vždycky střihne nějakou zajímavou barevnou kombinaci. Něco, co zazáří.

Paráda, těhle pár kousků mě fakt baví. Doufám, že i vás a naviděnou v únoru! Čus!

/Sdep

Komentáře

Sdep

Sdep