Novinky ze světa za měsíc listopad

Další měsíc listopad je za námi a mohu s klidem přinést několik nejlepších kousků ze světa zahraničního rapu, hiphopu a grimu!

Čím lepším začít než novou zprávou o Eminemovi. V popisku tří minutové ukázky můžete najít odkaz na deseti minutový dokument. V dokumentu jsou nové, předtím nezveřejněné záběry z Eminemova mládí a dob, kdy začínal rapovat!

A.M. Sniper vydal nový track na Youtube i s videoklipem a je to dobrá podívaná. Tento řecký Anglán umí rapovat jak bůh!

Lil Dicky, rapper, o kterém jsem se zmínil ve speciálním článku udělal debutové album, ve kterém je na úvodním tracku Snoop Dogg. Z tour k této desce dělá videa Behind The Dick. V první episodě můžeme vidět opravdu vtipné ukázky ze shows, kde mu lidi hází kokain, či se s ním líbají jeho fanynky. On to samozřejmě náležitě vtipně komentuje.

Grimový pán Giggs, který nedávno vydal nové CD Landlord má venku nový track Rap Gustavo!

Schoolboy Q si pozval na track Dope Dealer E-40E-40 je jeden z nejznámějších, nejlepších a se svými 49 lety nejstarších rapperů. Pro Schoolboye je to rozhodně pocta mít takový formát vedle sebe, na svém albu Blank Face LP. Raper ze San Francisca je totiž považován za jednoho z největších průkopníku hiphopu.

Dabbla, super rapper z UK, kterého jsem již několikrát zmínil, vydal úžasný boombap s geniálním animovaným videoklipem. Psychoville ukazuje pohled na Dabblův život a svět, na překážky, kterým musí čelit. Ale jakožto ďábel to samozřejmě skvěle zvládá! Enjoy!

Snižte bpm, užijte Vánoce v klidu a brzy na viděnou!
/Sdep

 

Komentáře

Sdep

Sdep