Novinky ze světa za měsíc říjen!

Z hnusně studeného měsíce přináším zase něco k zahřátí. Vítejte v novinkách ze světa za měsíc říjen!

The Game udělal novou desku 1992. Je to hodně oldschoolové dílo, ve kterém poukazuje právě na rok 1992, kdy mu bylo 12 let. Deska je celkově pochmurnější, ale krásně poslouchatelná. Neřekl bych staromódní, ale beaty i rap jsou hodně stylizované či inspirované devadesátkami. Hrozně hezky se celé album poslouchá, proto doporučuji pustit celé :)!

Fliptix Dabbla High Focus Records vydali na Youtube dva nové tracky. Tento kanál jsem představil někdy o prázdninách a stále se ho nemohu zbavit. Každý měsíc něco vydá a vždycky to stojí za přidání do článku. Dabbla rapuje na geniální beat a je to prostě nádhera poslouchat!

Rusko, tam je teprve zima. Neuvěřitelnými záběry z dronu nám Little Big ukazují ruskou krajinu klipem POLYUSHKO POLYE. Je to méně šílený styl videa a jak píší na začátku, chtějí ukázat krásy Ruska. To se mi líbí a myslím, že je to potřeba, část lidí vidí Rusko jen jako odpornou zkorumpovanou mocnost a na to, jak nádherná země to je, zapomíná! Je to neobvykle klidný klip a tak jsem zvědav, s čím přijdou příště!

Shawty Lo, atlantský rapper, jeden z nejlepších vůbec, v září zemřel při autonehodě. To zcela jistě otřáslo spoustou lidí. On byl osobnost, nedílná část světové rapové scény a měl spoustu přátel. Rick Ross pro něj nahrál krásný text do tracku, na kterém byl sám tehdá na featu, I´m Da Man (Shawty Lo Tribute).

Rapperovi Shawty Lo vzdala úctu například i Beyoncé na turné v Atlantě. Tancovala na jeden z jeho nejznámějších tracků Dey Know a na konec mu poslala pusu směrem vzhůru.

Tak ať na něj dlouho nezapomeneme!

/Sdep

Komentáře

Sdep

Sdep