novinky ze světa za září

Novinky ze světa za měsíc září

Rapové news za září jsou na světě a vy se nedozvíte pouze o novinkách ze zámoří, projdeme spolu i ruského bratra LITTLE BIG.

LITTLE BIG jsou bezesporu novou vlnou ruské moderní hudby a jejich styl ovlivňuje celkově východní, ale i západní svět. Iliya Pruskin – LITTLE a Anton Lissov – BIG vytváří poměrně šílenou kombinaci a když se jim dopomůže, dvě „zrůdy“ jsou na světě. Proslavili se především šíleným trackem BIG DICK, kterému vévodí ještě šílenější videoklip. Videoklipy mají vypracované do nejvyššího detailu, jak můžeme vidět i u singlu HATEFUL LOVE.

Od roku 2014, kdy vydali své první album With Russia From Love, vydali i druhé album Funeral Rave. Vypracovali své dílo k dokonalosti a kritici přestávají narážet na jejich podobnost s jihoafrickými bělochy Die Antwoord. Po značném úspěchu se rodina LITTLE BIG rozšiřuje o trojici z Tel Avivu – Orgonite. Jestli se do LITTLE BIG hodí, posuďte sami! Za mě rozhodně nejzajímavější počin měsíce!

Již zmínění DIE ANTWOORD nahráli na Youtube jejich nové album MOUNT NINJI AND DA NICE TIME KID a stojí to za to!

V každém díle jsem se zmínil o Gucci Manovi a stejně tomu bude i v září. Vydal několik věcí, například track s Young Dolphem, či super videoklip s Rickem Rossem Money Machine. Kluci jedou bomby na geniální beat!

V minulém díle jsem vám představil HIGH FOCUS RECORDS. Tento díl jimi zakončím. V druhé půlce měsíce vyšly dva neskutečné tracky. Strange U s Lee Scottem v téměř černobílém videu Bullet Proof Mustache a Fliptrixovi EXCLUSIVE BARS. Strange U je novým členem a toto je první single vydaný pod HFR. Zároveň je to první single z chystaného alba.

Doufám, že se vám novinky ze světa za měsíc září líbily a vidíme se v ještě nadupanějším říjnu, Čus! /Sdep

Komentáře

Sdep

Sdep