Onyx & Dope D.O.D. - PIRO

Onyx & Dope D.O.D. – Piro

V zahraničí se chystá něco velikého. Legendární Onyx spojili síly s progresivními Dope D.O.D. V sobotu 29. dubna zavěsili druhý singl Piro z chystané desky Shotgunz in Hell. Pro fanoušky holandské party je skvělou zprávou, že Piro podpořil slokou i bývalý člen Dopey Rotten. Celý track provází kreslený vizuál.  

První předzvěstí společného alba Onyx a Dope D.O.D. byl lednový klip XXX. Čtveřice rapperů v singlu střídá své punchlines a dává ze sebe to nejlepší. Neskutečná energie, která boří stage kdekoli se Onyx a D.O.D. objeví, se valí z každého řádku. Už teď si dokážu představit ten moshpit…

Podobně postupují v tracku Piro. Jay Reaper a Skits Vicious hned na začátku začnou střílet barz šíleným tempem. Překvapením je bývalý člen Dope D.O.D. Dopey Rotten, který svým aktivnějším kolegům sekunduje dokonale. Také Onyx nezůstávají pozadu a trhají beat od Nightwatch na kousky.

Dope D.O.D. a Onyx plánují vydat desku Shotgunz in Hell 29. května. Collabo už na dřívějších spolupracích Panic Room a WakeDaFucUp dokázalo spojit síly takovým způsobem, že to v kotlích fanoušků vřelo. Posluchači se tak mají určitě na co těšit.

AG

Komentáře