P.A.T – NERO

A jsme zpátky s horúcou novinkou z našej scény. Není to tak dlouho, co se objevil videoklip od Mega M, který nesl název #80. Na našem webu jsme o něm taktéž napsali krátký článek, který najdeš zde. Pamatuješ si na to, kdo udělal pro singl od Mega M hudební podmaz? Byl to přece P.A.T, alias Pouličný autor tonov. A tenhle talentovaný čávo nám posílá do světa svojí novou pecku.

Na Facebooku jsem náhodně narazil na to, že Rytmus chce založit svůj sublabel, který se má jmenovat POZOR Records. Hodně jsem o tomto přemýšlel a stále mi nešlo do hlavy, kdo by se pod tímto labelem měl objevit.
V neděli 30.10.2016 jsem přemýšlet přestal a spadla mi brada. Protože vyšla pecka od P.A.T s názvem Nero. Celý tenhle počin vzniknul právě pod POZOR Records a znamená to, že P.A.T je první interpret, který se pod tímto labelem objevil.

Jeho nová pecka NERO, která vypráví o tom, jak se v poslední době kolem P.A.T točila slovenská scéna. Možná někdo z Vás si vzpomene na to, jak právě člen MPP P.A.T se vyjádřil po vystupování v Osťovo show Hip Hop Reality a jak to zčeřilo vlny.
To už je dávno pryč a my tu máme zase další banger, který si na nic nehraje. A je nejlepší takový, jaký je. P.A.T je maník, který nejen že umí udělat tučné beaty a bombové podklady, ale i jeho rap se pomalu dostává na vrchol. A tak to má být. Někdo by si na první poslechnutí mohl myslet, že tímto trackem P.A.T dissuje půlku slovenské scény, ale není tomu tak. P.A.T jen se snažil poukázat na to, jak i jemu byly jako outsiderovi na scéně házeny klacky pod nohy. Tohle není diss, ale čistokrevný diktát. Právě v této pecce nám i P.A.T opomenul i jednu věc. A to, že brzo bude vycházet jeho sólo album, právě pod labelem POZOR Records.
Jak již bylo psáno výše, P.A.T je talentovaný čávo, ktorý robí i beaty a hudební podmazy.

Takové lidi, jako je P.A.T nebo Mega M tato scéna potřebuje. Takovýto interpreti si zaslouží mnohem více pozornosti a docenění! Jen tak dál, a tuto scénu vypálíte.

Nakonec tohoto článku, jedno velké díky patřící Rytmusovi, který dal tomuhle chalanovi šanci a rozhodl se tohoto talenta podpořit. Paťo, toto si dobre urobil!

Komentáře