Parchants DIARY & Godmon Neph – Ze streetu maloměsta

Velká hromada interpretů, když vytváří nové skupiny, tak prohlašují, jak je toto nový začátek… no a tak dále a tak dále. Jenže realita je nakonec většinou odlišná. Vydají pár věcí, načež zjistí, že to nemá takovou úspěšnost, v jakou doufali, a raději s projektem skončí. A když Tade a Sira spolu vytvořili Parchants Diary, tato obava byla na místě.

Už je to několik měsíců, co toto složení vyplulo na povrch. A výsledek? Mají na účtě velkou spoustu tracků. Popravdě, kdyby mi někdo řekl, že Tadeho uvidím v tak krátké době ve třech klipech, asi mu doporučím místo v psychiatrické léčebně. Po věcech Vlastní život a Parchantovo město přichází Ze streetu maloměsta.

Kluci v beatu znovu nedělali žádnou vědu a šli najisto. A opět zním jako už ohraná kazeta, ale jejich rýmy mi prostě nedají spát. Nevím, jak to dělají, ale texty jako oni snad nikdo jiný nemá. K tomu kvalitní flow, která každou věcí zní trošku jinak.

Prakticky jsem vždy dokázal najít jen jednu drobnou chybu. A to bylo délka songu, jež se vždy pohybovala kolem dvou až tří minut. Avšak tentokrát nemohu plně vyčítat ani toto, jelikož tento kus má skoro 4 minuty. To i zásluhou refrénu, který má na svědomí Godmon Neph. Ani tomu nemohu nic špatného vyčítat, protože právě refrén se velice dobře poslouchá.

Jako poslední chci zhodnotit videoklip. O ten se postaral Matouš Koukola a svou práci odvedl výborně. Dle názvu bych čekal nějaké fajnové záběry z města a těch jsem se skutečně dočkal. Kvalitní záběry spolu s dobrým výběrem lokací, navíc jak jsme už mohli vidět u předchozích klipů, tak kluci vědí, jak se před kamerou chovat. To vše zabalte dohromady, a máte kvalitní videoklip.

Navíc, když smícháte dohromady všechno, co jsem napsal, tak dostanete Parchants Diary. Jiným slovem kvalitu. Proto na konec mohu napsat asi jen toto.  // 247 // STAY PARCHANT!

Komentáře