Paulie Garand & Kenny Rough – Boomerang feat. Martin Svátek

Hej, rovnou říkám, je to mazec. Počkat, to vlastně bych měl psát až na konci článku ne? Teda to se omlouvám, ale nějak jsem to musel dostat ze sebe. Není to zas tak dlouho, co jsem psal článek na klip Hladina co od dvojice Paulie Garand a Kenny Rough, ve kterém jsem zmiňoval, že brzy vyjde i tracklist. No a nebudete tomu věřit, ale on už je venku. Mezi hosty najdete takové jména, u kterých by jste byli zaraženi, kdyby tam nebyli. Například Rest nebo Idea. A proč tohle píšu? No protože v tracklistu je i song Boomerang, na který dnes vyšel klip.

Asi první důležitou věcí, kterou bych se měl ohnat v tomto článku, je fakt, že na refrénu se objevil Martin Svátek. Tento nadaný a známý zpěvák už má za sebou mnoho spoluprácí a jako vždy podal parádní výkon. No a Paulie? Podívejte se na první větu v tomto článku a máte jasno. Kenny stvořil parádní beat. Zabalte to dohromady, pošlete fanouškům a máte úspěch. Věřte mi, že Paulie a Kenny ví jak na to.

O videoklip se postaral Zdeněk Sopůšek (Forward Creatives). A jestli vás někdy lákala myšlenka na Martina Svátka jak řídí auto, tak tady se toho dočkáte. Martin si v klipu osedlal červenou krásku Škodu 110.

O klavír a Baskytaru se postaral Jakub Lenz a o mix a master již tradičně sám Kenny Rough. To, že klip vychází pod Ty nikdy je asi zbytečné psát.

Co mně potěšilo, i když jde jen o malý detail, je fakt, že Paulie se na několika záběrech ukáže s bílým tričkem RAP a následně i červenou mikinou RAP. Ten, kdo věnoval aspoň menší pozornost skvělé desce Rap od IF tak ví. Jak jsem už psal, je to jen drobnost, ale je vidět, jak se dokáží členové Ty nikdy vzájemně podpořit. A toho si cením!

A oceňuji i tuto záležitost. Důvody už jsem psal, takže zbývá jen hodnocení. A to bude dnes vysoké. Boomerang dostává 9\10 bodů, což je jistě velmi pěkné.

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.