PRCHS.D – Vlastní život (Oficial Video)

Parchants DIARY opět na majku. A opět slintám blahem. Jakmile vím, že na majku je Tade či Sira, tak se to stává pomalinku pravidlem.

Kluci pod Parchants Diary zatím vydali jen jednu věc a to 247. O té se můžete se dočíst v mém prvním vydání Novinky z Čech a Slovenska. Avšak kluci nelení a pálí mi do uší novou munici. A zrovna tahle kulka je pojmenovaná Vlastní život.

A jaká je to krásná melodie. Kluci si vybrali totálně pohodový beat, který je radost poslouchat, a oni samotní do něj nasekali své klasické rýmy, ze kterých smrtelník padá na prdel. Heh, alespoň tedy já padám snad pokaždé na prdel, když slyším Tadeho či Siru. Ani po čistě rapové stránce nemohu klukům nic vytknout. Kdybych ztroskotal na pustém ostrově a prostě bych si musel vybrat jen pár interpretů, které bych tam měl možnost poslouchat, tak tihle kluci jsou jasná volba!

Samozřejmě, nesmím také opomenout, že k tomuto singlu byl vyhozen i videoklip. Ten, kdo zná jména Tade a SiraVole a zná jejich hudbu, tak ví, že klipy z jejich strany nejsou moc časté. Až skoro výjimečné. A proto jsem rád za každý klip, co vyjde. A teď k samotnému klipu. Prostředí v klipu je parádní a samotné záběry dobré. Kluci ví, jak se před kamerou chovat, působí to vše autenticky, takže nebudete mít nutnost zvracet. když občas koukáte na klipy od rapperů… tohle téma ale si třeba necháme na jindy :D. Právě o kameru a střih se postaral Pavel Kozák.

Takže si to zkusíme shrnout. Tade a SiraVole=Parchants Diary=kvalita. Já se rozhodně těším na nové pecky. A ty bys měl taky, protože tohle je kvalitní hudba.

Komentáře