Refew – Furt může bejt hůř ft. Rest, Maniak, DJ Vatra (prod. Choppin)

rest,refew

Furt může bejt hůř.
Věta, kterou si denně řekne opravdu nespočetně moc lidí po celé zemi.
Dnes se objevil na YouTube videoklip s tímto názvem. Na svědomí ho má Refew, jako jeden z tracků z jeho chystaného mixtape. Na tomhle songu, mě neskutečně překvapili hosté, kteří tenhle track podpořili svojí slokou.
Hned po prvním zahlédnutí názvu jsem si říkal: Refew feat. Maniak, Rest a DJ Vatra na produkci od Choppina? Ale po prvním poslechu tohodle tracku jsem pochopil, že tato spolupráce má přeci jen něco do sebe.
Choppin tenhle hudební skvost podpořil neskutečným beatem, který se nese v klidných tónech. Ale jdeme dál!
Jak jsem předpokládal, tak se stalo! Refew tento track šíleně suprově začal svou tučnou slokou! Tenhle borec by si ale i přesto zasloužil trochu více ocenění, ale zároveň dokazuje, že místo v BIGG BOSS LABELu si sakra zaslouží! Protože jeho lyrics jsou tak super, že by se daly poslouchat snad od večera do rána a od rána zase do večera!
Asi největší překvapení, jako host na tomhle tracku, byl pro mě Maniak! Tenhle mladý týpek z Brna, který má hodně společného s Old Kids se v poslední době velmi ukazuje na světlo naší CZ/SK scény! A já jsem za to velmi rád, že pořád má naše scéna v záloze takovouhle mladou krev, která sbírá zkušenosti po boku právě takových lidí, jako jsou Refew a Rest!
Ale copak Rest?! Tenhle starej ostřílenej pardál má už tolik zkušeností, jak ze své sólo kariéry, tak i z freestyle battlů. Rest mi každým songem přijde, jak kdyby spal v knihovně a každý den měl k snídani slovník, protože takhle širokou slovní zásobu může mít snad jedině on! Tenhle člen Ty Nikdy Labelu je prostě neskutečnej blázen. To ztvárnění a podání rýmů do jakéhokoliv beatu, je prostě nářez!
To vše v lahodném beatu a se skrečemi od DJ Vatry a další příběh ze života v dnešní novince! Předzvěsti mixtape od Refewa jsou prostě velký a velmi sledovaný! 
Tento street klip natočil Jirka Novosad. A je jen důkazem toho, že někdy málo je více. 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.