Rytmus všem vzkazuje POZOR

Paťo je stále chorý, cigánske metafory, už to cítiš jak to bolí, sorry!!! Tyto lyrics má Kontrafakt v tracku O5 S5 (opět zpět). Beat udělal snad nejslavnější beat maker DJ Premier, který dělal hudbu snad všem nejznámějším americkým, ale samozřejmě i světovým raperům. Nádhera!

To, že je Paťo stále chorý, potvrzuje i nový single, Pozor! Ten se objeví už tento rok na novém albumu Rytmuse – Krstny Otec. Tohle je fakt nářez!!! Co v albu možná bude ukázal na konci minulého roku v krátkém filmu ETERNAL, který doporučuji shlédnout všem milovníkům Rytmuse :).

Nový single má neuvěřitelný videoklip v podání polských 9literfilmy. Když jsem to poprvé zapnul, tak jsem si připadal jak v kině, nebo u počítače při hraní her. Rytmus má kolem sebe na začátku auru, která vypadá natolik opravdově, až je to neuvěřitelné :). Celkově bych dal tomuto dílu za jedna – klip, nápad, text. Všechno je absolutní nářez. Mám rád ryzí rap. Když to má spád a hejtrs to zavře hubu. Tohle ten efekt přesně má. Říká tím, dejte si POZOR na Paťa! Jinak, je k tomu i novej merch :), takže POZOR!

Doufám, že se vám ten song líbí stejně jako mně. ETERNAL je zvláštní kousek, ale asi to tak má být. Čus!

 

 

Komentáře

Sdep

Sdep