melody mell soutěž

Soutěž o CD Melody Mell Lady Underground

Léto už nám přiletělo, s ním samozřejmě jen to nejkrásnější počasí. A k tomu přece nepatří nic jiného, než výlety, grilovačky a párty.
Ale hodně z nás určitě řeší takový malý problém. Přeci k dobrému jídlu, pití, počasí a dobré partě potřebuješ ještě nějakou dobrou muziku.

A pokud hledáš dobrou muziku, jsi tady správně.
Proč? Protože startujeme soutěž o jedno luxusní CD, kterým je horké album od Melody Mell s názvem Lady Undeground. Toto CD je navíc samotnou Melody Mell podepsáno!


O tomhle albu jsme Vás už informovali zde.  Jedná se o album, plné klasického hip-hopu, který stvořila královna české female scény.

Ale, jak to tak bývá, nic není zadarmo a ty, aby jsi získal tohle luxusní album budeš muset odpovědět na dvě jednoduché otázky. Nápovědu můžeš hledat ve článku, ve kterém jsme s Melody udělali rozhovor a trochu se rozepsali o její desce. Teď je ten čas, kdy CD’s Melody Mell již jsou vydané a my od ní získali jedno CD právě pro tebe!

A jaké, že jsou otázky?

První otázka zní:
Odkud je Melody Mell? 
a) Most
b) Bratislava
c) Plzeň

Druhá otázka zní:
Kdo produkoval po hudební stránce její album?
a) DJ Premier a DJ Wich
b) Funkdat a Koža
c) DJ Wich a Koža

Docela lehké otázky co? Tak a teď nezbývá nic jiného, než odpovědi na tyto dvě otázky zaslat na naší emailovou adresu redakce@wearehiphop.cz a do předmětu uvést Soutěžím o CD Melody Mell! Email musí obsahovat odpovědi na výše zadané otázky, tvoje jméno, příjmení a adresu, na kterou budeme výhru zasílat!
Celou tuhle soutěž ukončíme 30.6.2017 ve 21:00 a pomocí generátoru náhodných čísel vybereme vítěze! Vítěze poté oznámíme na naší Facebookové stránce – je nutné být fanouškem – soutěž je pouze pro fanoušky.  Na výhru nevzniká žádný právní nárok, stránka Facebook.com se na soutěži nijak nepodílí. Každý soutěžící se smí zúčastnit pouze jednou, vícenásobná účast povede k započítání pouze první odpovědi, bez udání celého jména a adresy se vaše odpověď nezapočítává.
Vaše údaje budou použity pouze pro účely soutěže, a to v souladu se z. č. 101/2000 Sb. Zákon o ochraně osobních údajů, a nebudou předány žádné třetí straně.

Takže, přeji všem hodně štěstí 🙂

Komentáře