Jsou TheMostWanted Nedosažitelní?

Tak schválně, co se ti jako první vybaví, když se řekne Ústecký kraj? Ve většině případů skoro každému vybaví mraky elektráren, těžení uhlí, lidi snědší pleti a vysoká nezaměstnanost.
Ale co třeba dobrá hudba? Haha, teď jsem Vás dostal! Tohle si vybaví jen málo kdo z Vás!
Zamíříme asi rovnou za hlavníma aktérama do srdce uhelného průmyslu a to rovnou do Mostu. Tak co? Stačí jako malá nápověda?
Most a dobrá hudba. Co by to tak mohlo být? Pomohlo by jméno PEchi? Nebo skupina Brüx Colony? 
A jsme prostě doma! Tyhle jména hrajou samy za sebe jako jesličky od Messiho, co dostane každý druhý fotbalista.

Mostecká produkce se nám spojila v jedno velké impérium. TheMostWanted Records vypaluje mosty novou peckou, která nese hrdě název Nedosažitelní.
Proč Nedosažitelní? No je to jasné a prosté. Pokud se spojí tak silná jména, která se nám ukázala v tomto bombovým songu se super videoklipem, dohromady to dá takový randál, kterého zkrátka nikdo jiný nedosáhne!
A která že sestava nám zahájila tenhle zápas za kvalitní a real hudbu?
Úvodní výkop tohohle neskutečného zápasu nám zahájil Kolis, který velmi kvalitně rozehrál celou tuhle hru.
Jak je známo, každý tým má svého špílmachra. Toho, kdo vše vymýšlí a tvoří hru pro celý tým. Téhle role se nám jako druhý v pořadí, chopila legenda Ústeckého kraje. Kdo to je? No přece PEchi. Ten, který má kefírovou hlavu, jezdí ve starý sedmě a má rád sushi. Jako další pokračování téhle řachandy se představil člen skupiny Brüx Colony – H4NZ a výborně pokračoval v rozjeté lavině.
Další na řadě, který zajel hodně výbornou sloku, byl pro mě až do donedávna neznámý týpek Frost, o kterém jsem v životě skoro nic neslyšel. Ale abych byl upřímný, na můj vkus, zajel hodně na pána a jen podpořil tenhle nedosažitelný song.
Ale tahle verbální lavina nemá konce. Po refrénu se rozjel kombajn, jehož řidičem byl znovu PEchi a krásně nahrál na brejk Ondrovi Motlovi, který také přiložil ruku k dílu v téhle mostecké nakopávačce.
Popravdě, ani Ondru jsem v životě snad neslyšel takhle někde na tracku (možná si to jen nepamatuju), ale znovu se mi to líbilo.

Ondro, doufám, že se na mě nebudeš zlobit, ale furt si tě pamatuju jako člověka, co dlužil Pechimu kiliána 😀 To video, kdy jsi mu ho vracel si pouštím dodnes a vždycky si u něj můžu urvat hubu 😀 

Konečně slyším ten kouzelný hlas. Hlas nějaké osoby něžného pohlaví. No jasně, to je přece ta zpěvačka s úžasným hlasem, kterou znám z tracků skupiny Brüx Colony. Elb a její luxusní hlas, mě bude zase nutit mačkat repeat.
No a jako zakončení a gól nekompromisně vystřelil Guva, další mladá a dravá krev tohoto města.
Roli kustoda a maséra si střihnul jeden z mála kvalitních a nadějných producentů. Všechno krásně sladěno do beatu Elbeho, jehož jméno tady u nás na webu je zmiňováno velmi často. Tenhle mladý producent mě zkrátka nepřestane nikdy překvapovat.

No a co klip? Pokud máš rád, real klipy z vrakoviště, jako je tento, rád se podíváš na nějakou tu pěknou kočku, tak tady rozhodně přijdeš na své! 
Pokud nevíš, co poslouchat, máš rád klasiku a chceš podpořit někoho, kdo si to zaslouží, tak si myslím, že tenhle song je prostě výborná volba!

Most je zkrátka nedosažitelný.


Na závěr tu máme pro Vás jednu pozvánku na již páteční akci, která se koná v Mostě v Metro Music Clubu, tak doražte! Vstupný 70 kaček, to je skoro zadarmo. 🙂

the most wanted

Komentáře