tono s

Tono S. – „Počítaj so mnou!“

Tono S. Tenhle chlapík z Grammo Rokkaz na scéně nespí a přínáší nám další track, který nese název Počítaj so mnou, kde se na produkci objevil B. eye. Ten je pravidelným spolupracujícím na tvorbě Tona. O video se postaral Boris Holečko a o mix s masteringem Kenny Rough, a tak tu ve finále máme další skvělou tvorbu.
Není to dlouho, co vydal CD Fíčuringy, kde se objevili hosté jako Strapo, Delik, Supa, Mc Gey, Boy Wonder a mnoho dalších známých interpretů. Každý z nás si zde našel aspoň jeden velmi zajímavý track. Teď se ale na chviličku vrátím k novému videoklipu Počítaj so mnou. Zajímavostí videoklipu je ta, že režisér Boris Holečko oslovil interpreta Tona S jako první, což většinou bývá naopak. Nakonec se dali do práce a vytvořili nám skvělý videoklip. Tono S zraje jak víno a to je slyšet už na zmiňovaném CD Fíčuringy. Jeho barva hlasu je zajímavá stejně tak, jako jeho vzhled nebo charakter. Doufejme, že nám bude přinášet i se svou bandou z Grammo Rokkaz spoustu kvalitního rapu, tak jako tomu bylo do teď. Nicméně Tono S je jméno, které za sebou nemá jen pět vět v rapu, ale přímo tisíce hodin, a tak od jeho tvorby nemůžeme čekat nic jiného, než úspěch a zajímavé výstupy, jako byl výstup s Redmanem, když zastoupil Method Mana a perfektně zarapoval jeho sloku z videoklipu Da Rockwilder na festivalu Hip Hop žije v roce 2015.

Tono S je umělec se vším, co se dá nabídnout, ale tohle je za námi a pojďme zpět k tématu, které nás momentálně zajímá nejvíce. K videoklipu současné doby.
Máme tu nálož, která nese vzkaz,že s Tonem S musíš počítat i tenhle rok.
Takže „3….2….1…. poméé“ si to poslechnout!

 

Komentáře