Valdo Time

Bratislavský rapper Valdo vydal nový singl Time (prod. Mzee)

Valdo má za sebou již několik desítek koncertů, z toho největší úspěch si zatím zapisuje za účast na festivalu Hip Hop Žije v minulém roce, kdy měl vystupovat v Bratislavě, ale počasí mu bohužel nepřálo a tak vystoupil alespoň na HHŽ v Domaše. Nyní vydává ven track Time.

Prozatím vydal 8 skladeb, z níž nejúspěšnější zůstává track Fayn, jelikož je to dlouhá cesta a nasbírat odběry u vlastního YT kanálu je těžké, protože je všude spousty začínajících rapperů. Ale těch skutečně kvalitních, kteří mají potenciál to někam dotáhnout je málo. Tak mu jeho manažer společně s Romanem Zámožným z H16 party zajistili vydávání tracků na RukaHore kanálu.

Dříve dostal nabídku i od Igora Kmeťa ml. z Gitano records, kde nahrává například i Rytmus s tím, že má volnou ruku ve studiu. Nyní dochází nahrávat své slohy do studia SMstudio k Romanovi Zámožnénu, kde pod jeho osobním dohledem vydává ze sebe co nejvíc. U tracku Time se o mix/master stará G-bod ve svém studiu Anapol a o beat se postaral Mzee. Jde o první studiově nahraný track. Podle Valda teď přijde vlna singlů, které bude vyhazovat ven postupně, takže se určitě je na co těšit.

 

Komentáře